Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Kida dhe reperi Mozzik ka kohë që paralajmëruan bashkëpunimin e tyre të dytë. Dyshja nuk dhanë datë të publikimit të projektit, megjithëse duket se xhirimet e klipit kanë përfunduar.

Artistja Kida ka publikuar disa fotografi nga xhirimet e klipit, ku shfaqet mjaft tërheqëse. Ajo ka befasuar fansat e saj me ndryshimin e bërë.

 

View this post on Instagram

 

👁

A post shared by KIDA (@kida) on

Bashkëpunimin e parë, Kida dhe Mozzik e publikuan para pesë vitesh, në korrik të vitit 2015. “Premtimet”, ka arritur mbi 49 milionë klikime në YouTube, dhe është ndër projektet më të pëlqyera nga publiku./21Media