Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida përveç që njihet për projektet e saj, njihet edhe për eksperimentet që i bënë në dukjen e saj.

Kida kësaj radhe ka vendosur të ndryshojë stilin e flokëve, duke i zgjatur dhe duke i bërë të bardha, rtv21.tv

“E bardhë si shpirtin”, është shkrimi që Kida e la poshtë fotografisë së publikuar në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIDA (@kida)

Kida më 15 dhjetor të vitit të kaluar ka publikuar projektin muzikor të titulluar “Drunk”. Kjo këngë ka arritur mbi 10 milionë klikime në Youtube./21Media