Këngëtarja e njohur, Orhidea Latifi-Kida, është shumë akive në rrjetin social Instagram me publikimin e fotografi nga puna dhe përditshmëria e saj.

Me fotografinë e fundit që ka publikuar, Kida ka rrëmbyer vëmendje të madhe, shkruan rtv21.tv

Këngëtarja ka pozuar në bikini.

 

View this post on Instagram

 

la que pisa fuerte, la mata’ora 🙋🏼‍♀️

A post shared by KIDA (@kida) on

Ndryshe, më 2 shtator Kida ka publikuar këngën e re të titulluar “Edhe sa”. Deri tani kënga ka arritur mbi katër milionë klikime në Youtube./21Media