Kida mjaft aktive

Kida mjaft aktive

Me flokë të lëshura, e veshur me xhinse dhe me bluzë ngjyrë përtokalli ajo duket për mrekulli në fotosesionin e fundit.

Fjala është për këngëtaren e mirënjohur të showbizit vendor, Orhidea Latifi-Kidën, shkruan rtv21.tv

Në imazhet e publikuara sot për 1 milion e  300 mijë ndjekësit e saj në instagram, Kida po merr pëlqime dhe komente të shumta.

Kujtojmë që projekti i fundit i Kidës është “Tela” në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun. Kënga është publikuar më 12 qershor dhe deir tani në Youtube ka mbi 38 milionë klikime./21Media