Kida ka treguar në çka është e dashuruar

Kida ka treguar në çka është e dashuruar

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur nga publiku, Kida ka qenë gjithmonë e rezervuar sa i përket jetës së saj private, por me sa duket ajo këtë herë ka thyer rregullat.

Kida ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram dhe ka treguar se në çka është e dashuruar.

“E dashuruar në përkujdesjen për vetveten”, ka shkruar ajo sipër fotos./21Media