Ajo po tregohet mjaft aktive

Ajo po tregohet mjaft aktive

Orhidea Latifi e njohur si Kida është njëra ndër këngëtaret më të njohura dhe të dashura për publikun. Përveç zërit dhe bukurisë, Kida shquhet edhe për stilin e veçantë.

Në secilën paraqitje këngëarja duket e veshur mjaft bukur dhe me stil, shkruan rtv21.tv

E tillë ajo shihet edhe në fotosesionin e fundit, në të cilin duket më ndryshe se herave të tjera. Me flokë të lidhura dhe e veshur kuq e zi, artistja duket mjaft bukur në imazhet e fundit, të cilat i postoi sot për 1 milion e 300 mijë ndjekësit e saj në instagram.

 

View this post on Instagram

 

💋

A post shared by KIDA (@kida) on

Kujtojmë që projekti i fundit i Kidës është bashkëpunimi “Tela” me Ermal Fejzullahun, i cili është publikuar në muajin qershor dhe deri tani në Youtube ka mbi 39 milionë klikime./21Media