Kim Kardashian ndali thashethemet për një divorc nga burri i saj Kanye West të shtunën, ndërsa çifti u bashkuan për të marrë pjesë në dasmën e miqve të tyre.

39-vjeçarja televizive vendosi një stoje në Instagram me disa pamje nga festa romantike në oborrin e shtëpisë, transmeton rtv21.tv.

Dhe ndërsa ndau detaje nga dasmat, duke përfshirë edhe një çast duke shijuar një koktej ‘të rrallë’, nëna e katër fëmijëve postoi në një imazh të këpucëve të saj dhe 43-vjeçarit Kanye, duke shtuar mbishkrimin “Date Night”.

Kim nuk tregoi fytyrën e burrit të saj të famshëm ndërsa ndau pamjet nga tubimi në natyrë, me vetëm këpucët e tij./21Media