Kim Kardashian ka postuar fotografi të djalit të saj dhe të pushimeve në Bali

Kim Kardashian ka postuar fotografi të djalit të saj dhe të pushimeve në Bali

Është ndër fytyrat publike më aktive në Instagram dhe gjithmonë ndanë momente të ndryshme nga jeta me ndjekësit e saj në Instagram, përcjellë rtv.21.tv.

Image result for kim kardashian and kanye west love moments

Duke i dhënë efekte më artistike, bukuroshja 38 vjeçare postoi një fotografi me fotografi në të, të djalit të saj Saint West, poshtë fotografisë shkruajti:“Sa i ëmbël që është kungulli im i vogël”.

Përveç fotografisë së Saint, ajo postoi disa fotgrafi nga pushimet në Bali ndër të cilat ishte edhe një me vajzën e saj të madhe North./21Media.