Kim flet për grabitjen që iu bë në Paris

Kim flet për grabitjen që iu bë në Paris

Ylli i spektaklit të famshëm amerikan “Kepping up with the Kardashians”, Kim Kardashian, ka qenë e ftuar në emisionin e famshëm “Ellen Show”.

Duke folur për incidentin që i ndodhi në Paris, ajo tregoi se tani e tutje nuk i interesojnë më gjërat materiale. 36 vjeçarja tha se tani është e lumtur që kujdeset për fëmijët e saj dhe tha se dëshiron të jetë një nënë e mirë për Saint dhe North, shkruan rtv21.tv

Më poshtë gjeni pjesën ku Kim Kardashian filloi të qante gjatë emisionit./21Media