“Kismet” titullohet projekti i ri i Robert Berishës që e solli në bashkëpunim me Ada Lukën, shkruan rtv21.tv

Për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge u kujdes Gramoz Kozeli, kurse producent ishte Don Production.

Ky është bashkëpunimi i parë i dyshes dhe u publikua me një videoklip në të cilin Roberti dhe Ada shfaqen shumë bukur./21Media