Gruaja që rikrijon fotot e të famshëm në një mënyrë humoristike

Gruaja që rikrijon fotot e të famshëm në një mënyrë humoristike

Renata Neia nga Colinas do Tocantins në Brazil kishte disa çështje me vetëvlerësimin e saj pasi fitoi shumë peshë gjatë shtatëzanisë së saj të dytë. Sidoqoftë, ajo gjeti një mënyrë krijuese dhe të qetë për t’u marrë me të. Një ditë, ajo ka vendosur të bënte një foto, duke pozuar si një personazh i famshëm dhe ta publikonte në mediat sociale.

Fillimisht, ideja e saj ishte të shihte nëse dieta mbi të cilën po funksiononte. Por, ajo nuk e priste atë që ka ndodhur më pas kur ka tërhequr vëmendjen e qindra njerëzve. Renata ka tërhequr një numër të madh të ndjekësve, duke përfshirë aktoren Giovanna Antonelli, e cila Renata është një fanse e saj, të cilën e ka takuar personalisht.

Ajo madje në instagram, ku numëron 21 mijë e 300 ndjekës, ka imituar edhe një fotografi të aktores Giovana Antonellit, e njohur për publikun shqiptar si “Zhadja”, nga seriali “O’Clone”.

Sot protagonistja e kësaj historie e konsideron veten të lumtur me trupin e saj dhe ndjehet bukur./21Media