Bëhet fjalë për Sabianin

Bëhet fjalë për Sabianin

Keisi Medini e cila me profesion është modele, njihet edhe si vajza e këngëtarit të njohur Sabianit i cili shquhet për bashkëpunime të pareshtura me shumë këngëtarë.

Bukuroshja ka filluar të marrë vëmendje të madhe me fotografitë e publikuara në Instagram në të cilat duket  tejet seksi dhe e bukur.

Shikoni më poshtë disa foto ku Keisi është bashkë me babain./21Media