Kjo është velloja e përrallave që ka veshur Marigona sonte (VIDEO)

1 min read

Sonte në Prishtinë po mbahet ceremonia e martesës së modeles, Marigona Krasniqi dhe boksierit, Robin Krasniqit.

Krahas ambientit përrallor, ajo që mori më shumë vëmendje është velloja e Marigonës.

Fustani bardhë si në ëndërr i modeles dhe krah saj Robini elegant me kostumin e zi, kaluan në pistën e tyre për të filluar një jetë të re.

Mysafirë të shumtë nga bota e artit, televizionit e politikës, ishin të pranishëm në dasmën e tyre./21Media