Teuta Krasniqi është njëra ndër aktoret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo vazhdimisht është e angazhuar në projekte të ndryshme që kanë të bëjnë me artin, por gjen dhe goxha kohë t’i përkushtohet familjes së saj.

Kjo shihet qartë në postimet që vazhdimisht Teuta bënë në rrjetet sociale. Pothuajse në çdo fotografi që publikon ajo shafqet përkrah vajzave, partnerit të saj apo edhe pjestarëve të tjerë të familjes, shkruan rtv21.tv

Sot aktorja ka përzgjedhur të ndaj me ndjekësit e saj një fotografi nga fëmijëria së bashku me motrën, Bubulinën.

“Picrra jem”, ka shkruar Teuta përkrah fotografisë./21Media