Befason Morena

Befason Morena

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, së fundi befasoi ndjekësit e saj me këtë veprim. Ajo hoqi nga Instagrami të gjithë miqtë dhe tashmë ndjek vetëm qenin e saj, Boo Moi. E nuk dihet arsyeja e një veprimi të tillë nga ana e Morenës, shkruan rtv21.tv

Projekti i fundit i saj është “Swag”. Artistja, si çdo herë edhe kësaj radhe ka ardhur me klip të veçantë, ku shfaqet me një ndryshim në flokët e saj./21Media