Kjo këngë po prinë me më së shumti klikime

Kjo këngë po prinë me më së shumti klikime

Këngëtarja e mirënjohur, Altuna Sejdiu-Tuna më 8 mars me një koncert në Filharmoninë e Maqedonisë, ka promovuar albumin e ri “Fortuna”, shkruan rtv21.tv

Shtatë këngët e albumit janë publikuar në Youtube më 18 mars dhe janë pritur mjaft mirë nga publikuar, mirëpo a e dini se cila këngë ka arritur më së shumti klikime deri tani?

Kënga ” A don hala” në bashkëpunim me këngëtarin e njohur Yll Limani, është ajo që deri tani po prinë me më së shumti klikime.

Kjo këngë ka arritur afër tetë milionë klikime në Youtube.

Për videoklipet, Tuna ka bashkëpunuar me Astrit Ismaili, i cili në ta ka shkrirë efektet e tij të veçanta artistike./21Media