Shfaqet tërheqëse në bikini

Shfaqet tërheqëse në bikini

Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu- Berisha është një ndër personazhet më të pëlqyer dhe të komentuar të showbiz-it, shkruan rtv21.tv

Tuna është shumë aktive në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 500 mijë ndjekës.

Me videon e fundit që ka publikuar, këngëtarja ka rrëmbyer vëmendje të madhe.

“Kur gjithë bota është e jotja dhe ti e saj”, ka shkruar Tuna krahas video, teksa të shumta kanë pëlqimet dhe komentet nga ndjekësit.

 

View this post on Instagram

 

ë ëë

A post shared by Altuna (Sejdi) Berisha (@tunasejdi) on

Ndryshe, “Nuk ma do zemra” titullohet projekti i fundit i Tunës, të cilin e solli në muajin gusht. Kënga është pritur mjaft mirë nga publiku dhe deri tani në Youtube numëron mbi 2 milionë klikime./21Media