Vërehet qartë se Rona edhe në atë kohë kishte një stil unik

Vërehet qartë se Rona edhe në atë kohë kishte një stil unik

Këngëtarja Rona Nishliu së fundmi ka kujtuar kohën kur ka qenë e vogël. Ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku shihet përkrah babait të saj.

“Hi hi një top dhe babai”, ka shkruar Rona në mbi shkrimin e fotografisë.

Të gjithë e mbajnë mend paraqitjen e saj dinjitoze në “Eurovision 2012” me këngën “Suus”, gjersa karriera e saj më pas vazhdoi shumë e suksesshme me disa projekte tjera në Kosovë./21Media