Muriqi dhe Rashica në fokusin e skuadrave të mëdha

Muriqi dhe Rashica në fokusin e skuadrave të mëdha

Pandemia ka çrregulluar tashmë komplet edhe jetën sportive gjithandej globit, por klubet nuk po rrinë duarkryq, teksav janë fokusuar të paktën në përforcime të reja . Futbollistët e kombëtares sonë Vedat Muriqi dhe Milot Rashica tashmë janë në vëmendjen e skuadrave të mëdha evropiane(E pergaditi TOMOR GRABOVCI)