Dizajnerja ka sjellur koleksionin e ri të fustanave

Dizajnerja ka sjellur koleksionin e ri të fustanave

Vjollca Llapashtica ka sjellur koleksionin e ri të fustanave të ndryshëm ku dominojnë ngjyrat e qelta dhe ajo e bardhë.

Sharmi, stili dhe eleganca e bëjnë këtë koleksion të kompletuar dhe joshin për vete adhuruset e ktyre fustanave, shkruan rtv21.tv

Modelja, Diana Avdiu është personazh i këtij koleksioni duke paraqitur siç është më së miri fustanet e ndryshme të dizajnerës, Vjollca Llapashtica kurse fotografitë janë realizuar nga Norik Uka.

Më poshtë mund t’i shifni fotot e fustanve dhe t’i gjykoni vet./21Media

23456789