Nga ora 21:30

Nga ora 21:30

Sonte në emisionin “Argument Plus” të RTV21, i ftuar është Komandanti i FSK-së, gjeneral-lejtënant, Rrahman Rama, shkruan rtv21.tv

Emisionin mund ta ndiqni në ora 21:30 në RTV21, si dhe në portalin e RTV21./21Media