Shumë duartrokitje për orkestrën, dirigjentin Videnoff e pianisten Elezi

Shumë duartrokitje për orkestrën, dirigjentin Videnoff e pianisten Elezi

Të premtën mbrëma, në Sallën e Kuqe të Pallatit të Rinisë, me koncertin orkestral të Filarmonisë, të dirigjuar nga gjermani Boian Videnoff (Bojan Videnof) dhe me pianisten e njohur Lule Elezi u hap sezoni i ri i Filarmonisë së Kosovës./21Media