Korabi para disa ditësh ka publikuar një fotografi me reperin Bim Bimma gjatë xhirimeve të klipit

Korabi para disa ditësh ka publikuar një fotografi me reperin Bim Bimma gjatë xhirimeve të klipit

Këngëtari i njohur, Korba Shaqiri dhe reperi Bim Bimma kanë realizuar një këngë së bashku, ndërsa tani Korabi ka publikuar disa sekuenca nga projekti i tyre duke thënë “Po vjen”, por duke mos treguar detaje të tjera, shkruan rtv21.tv.

Kujtojmë se ka kohë që Korabi nuk ka sjellë këngë të re megjithatë ai është angazhuar si profesor universiteti në degën e muzikës./21Media