Selektori Challandes publikon listën, ka ftuar 27 futbollistë

Selektori Challandes publikon listën, ka ftuar 27 futbollistë

 Selektori i Kosovës Bernard Challandes ka publikuar sot listën e futbollistëve të ftuar për tri takimet e muajit nëntor në të cilat Kosova përballet me Shqipërinë, Slloveninë dhe Moldavinë. Në listë janë kthyer disa futbollist që kanë munguar në ndeshjet e fundit si dhe janë dy futbollistë që pritet të debutojnë me ekipin Kombëtarë, detajet i sjellë kronika.(E pergaditi- Bajram SHALA),/21Media