Selektori Challandes publikon listën e futbollistëve të grumbulluar 

Selektori Challandes publikon listën e futbollistëve të grumbulluar 

Selektori i Kosovës në Futboll, Bernard Shalland ka punlikuar sot listën e futbollistëve që do të grumbullohen për dy takimet e para të edicionit të ri të Ligës së Kombeve. Ndeshjen kundër Moldavisë që do të zhvillohet më 3 shtator dhe atë kundër Greqisë më 6 shtator.(E pergaditi-Bajram SHALA)./21Media