Kosova përballet me Poloninë

Kombëtaren e Kosovës në hendboll sonte do të përballet me Poloninë.

Ndeshja do të zhvillohet prej orës 20:15 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë dhe do të transmetohet drejtpërdrejt në RTV21 Plus.

Ndeshja i takon fazës së dytë kualifikuese për Kampionatin Botëror të këtij viti. Javën e kaluar Kombëtarja jonë pësoi humbje 36:22 në ndeshjen në Poloni./21Media

Back to top button