Kombëtarja e Kosovës U-21 në futboll do të ballafaqohet sonte me Kombëtaren e Andoras U-21.

Kjo ndeshje vjen pas humbjes së pësuar nga Austria me rezultat minimal 0-1 dhe zhvillohet nga ora 19:00 në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Kosova dhe Andora e mbyllin grupin 3 me nga gjashtë, përkatësisht pesë pikë.