Kosovarit ia vjedhin dokumentet personale si dhe çantën me 8000 mijë euro

Një burrë nga Prishtina dje ka raportuar se derisa ka qenë jashtë veturës, një i dyshuar nga vetura ia ka vjedhur një çantë në të cilën i kishte dokumentet personale dhe 8000 € para të gatshme.
Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:30 dhe policia rastin e ka cilësuar si ”vjedhje e rëndë”.
Lidhur me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet./21Media

Back to top button