Gashi me tatuazh të ri

Gashi me tatuazh të ri

Në mesin e emrave shqiptarë që karrierën e tyre e kanë ndërtuar dhe e vazhdojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, është edhe reperi Labinot Gashi, i cili njihet më mirë si G4shi.

Gashi asnjëherë nuk nguron të tregojë për prejardhjen e tij dhe se sa krenar është për këtë fakt, shkruan rtv21.tv

Së fundi, reperi ka shtuar në trup një tatuazh të ri që ka të bëjë me prejardhjen e tij.

Përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, Gashi ka zbuluar se në pjesën e barkut ka bërë tatuazh të madh me emrin e Kosovës.

 

View this post on Instagram

 

Had to shave the lesh

A post shared by GASHi (@gashi) on

Ai gjithashtu ka publikuar edhe video në të cilat shihet duke e bërë tatuazhin e ri.

Ndryshe, “Wink Emoji ” është projekti i fundit muzikor që G4shi ka publikuar para disa ditëve. Kënga është në bashkëpunim me Yung Pinch./21Media