Publikohet një video e veçantë nga dasma e Kreshës

Publikohet një video e veçantë nga dasma e Kreshës

Reperi i mirënjohur kosovar, Mc Kresha dhe e fejuara e tij, Erzina Shehu sonte po kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë. Dasma po mbahet në një nga lokalet më të njohura në Prishtinë, në Garden Events, me shumë të ftuar.

Një video të cilën e publikoi reperi Gjiko nga dasma e Kreshës, shihet se atmosfera është në nivel dhe gjithçka po duket bukur, shkruan rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

Martohet Mc Kresha ❤️ Këto janë pamjet nga dasma

A post shared by Show Bizi Shqiptar ✅ (@showbizishqiptar) on

Për dekorin e dasmës u përkujdes kompania Grand Decor, duket një ambient tejet i veçantë./21Media