Një shishe verë për Ronën

Një shishe verë për Ronën

Këngëtarja e njohur nga Mitrovica, Rona Nishliu para pak kurorëzoi dashurinë e saj me martesë.

Çifti kishin organizuar një ceremoni private në Tiranë, ku ishin të pranishëm familjarë e miq të këngëtares, shkruan rtv21.tv

Ndërsa zëri i fuqishëm ka bërë publike edhe një dhuratë të veçantë, shkruan rtv21.tv.

Së fundi Rona ka publikuar një fotografi në instastory duke treguar dhuratën që pranoi nga kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama.

Ajo mbi fotografinë ku shihet se dhurata e Ramës është një shishe verë, me anë të një shkrimi e ka falënderuar atë dhe institucionin për kujdesin.

Kujtojmë se çifti Rona dhe Flori është duke e shijuar muajin e mjaltit në Itali./21Media