Kryeministri kanadez Justin Trudeau po kërkon një ndeshje boksi me aktorin e famshëm Matthew Perry

Kryeministri kanadez Justin Trudeau po kërkon një ndeshje boksi me aktorin e famshëm Matthew Perry

Kjo ka ndodhur pasi Perry që ishte në emisionin e Jimmy Kimmel më herët gjatë muajit të kaluar, tregoi historinë se si e kishte rrahur kryeministrin gjatë kohës kur ishin në shkollë, për arsye se ai shkëlqente në një sport, shkruan rtv21.tv.

Kryeministri kanadez shkroi në Twitter: Kam menduar për këtë, dhe e di çfarë, kush nuk ka dashur të grushtonte Chandler-in ? (roli ikonik që Perry e luante tek Friends). Si thua për një rindeshje @Matthew Perry?

Videon kur aktori tregon ngjarjen me Kryeministrin kanadez mund ta ndiqni më poshtë.

/21Media