Kryeministri Kurti nuk komenton vizat

Kryeministri Albin Kurti, tha nga Gjilani se është jashtëzakonisht i gëzuar që ndodhet në një fshat të kësaj komune që ka arritur suksese të mëdha. Por i pyetur për liberalizimin e vizave, ai ishte fjalë pak dhe tha se kjo çështje është në një nivel tjetër./21Media

Back to top button