Përfundon stinor vjeshtor në futboll

Përfundon stinor vjeshtor në futboll

Këtë të diele  dhe të hënën a ardhshme zhvillohen ndeshjet e xhiros së 17-të , të fundit të stinorit vjeshtor të elitës së futbollit kosovar. Kryendeshja në Gjilan ku përballen Gjilani – Prishtina . të gjitha duelet fillojnë në orën 13:00 /21Media