IPKO Superliga e Kosovës xhiroja e 27-të

IPKO Superliga e Kosovës xhiroja e 27-të

Nesër dhe pasnesër zhvillohen ndeshjet e xhiros së 27-të, të IPKO Superligës së Kosovës në futboll. Veçohen ndeshjet Prishtina – Feronikeli dhe Gjilani – LLapi.(E pergaditi- Tomor GRABOVCI),/21Media