Superliga e Kosovës në futboll, xhiro e pestë

Superliga e Kosovës në futboll, xhiro e pestë

Me ndeshjen Besa – Trepça’89 ,  që në program është nesër fillon xhiro e pestë e Superligës së Kosovës në futboll. Duelet tjera zhvillohen të dielen. Veqohen takimet Feronikeli-Drita dhe Prishtina – LLapi. (E pergaditi- Tomor Grabovci./21Media