IPKO Superliga e Kosovës në futboll

 IPKO Superliga e Kosovës në futboll

Me ndeshjen Drita – Ferizaj që zhvillohet nesër , fillon xhiro e 25, e IPKO Superligës së Kosovës në futboll. Takimet tjera në program janë në fundjavë . Veqohen përballjet Feronikeli-LLapi dhe Drenica – Flamurtari.(Raport i Tomor GRABOVCIT)./21Media