Kryeparlamentarja qëndroi në komunë, si dhe vizitoi dy shkolla

Kryeparlamentarja qëndroi në komunë, si dhe vizitoi dy shkolla

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani gjatë vizitës në komunën e Pejë,  u takua me kryetarin e kësaj komune, Gazmend Muhaxheri dhe vizitoi dy shkolla, për të parë nga afër, si po vijon procesi mësimor.(Teksti- Albulena Nuha, kamera- Berat Bahtiri)./21Media