Këngëtari shqiptar, Estto, ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Ku je”, shkruan rtv21.tv

Për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge është kujdesur vet artistit.

“Më fal”, titullohet projekti i fundit i Esttos të cilin e publikoi në muajin nëntor të vitit të kaluar./21Media