Një video virale e TikTok po thekson ndryshimet e pabesuesheme midis shtëpive të të famshme që jetonin para dhe pasi bënë famë.

Përdoruesja e mediave sociale @CatherineTheCrazy shpërndau një klip tani-viral duke krahasuar pronat e ndryshme në internet, me titull: ‘Shtëpitë e të famshmëve para dhe pas famës’, përcjell portali rtv21.tv

Përmirësimet e bëra në stilin e jetës janë të jashtëzakonshme, nga ndërrimi i shtëpive modeste në pallate të mëdha moderne me pishina mahnitëse dhe madje edhe një aeroport privat.

Videoja ka grumbulluar më shumë se 1.3 milion shikime, pasi në të shfaqen pronat e dikurshme të Eminem , Rihanna , Beyoncé, Ariana Grande dhe John Travolta./21Media