Enca po vjen me këngë të re

Enca po vjen me këngë të re

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia, ka paralajmëruar fansat se së shpejti do të vijë me një projekt të ri muzikor, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka publikuar një pjesë të shkurtër të këngës së re e cila titullohet “Ku mete”.

“Hiti i ri 2020 ‘Ku mete’… Kush po e preeeeet?”, ka shkruar Enca krahas videos.

 

View this post on Instagram

 

Sunshine after Rain ☀️🙏🏼 📸 @iljanstermolli

A post shared by ENCA (@enca) on

Ndryshe, “Amor” është projekti i fundit nga Enca në bashkëpunim me Zaza dhe Mixey. Kënga ka arritur mbi dy milionë klikime në Youtube./21Media