Një ndër këngëtarët më të pëlqyer për publikun, Irkenc Hyka ka publikuar një projekt të ri muzikor.

Ai sot publikoi këngën e tij më të re me titull “Më fal”, e cila është e zhanrit baladë, shkruan rtv21.tv

Për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge është kujdesur vet këngëtari, ndërsa për mix/masterin u kujdes JoJo.

Këtë projekt, Irkenci vendosi ta sjell vetëm në versionin audio./21Media