Meliza me stil të veçantë

Meliza me stil të veçantë

Meliza Krasniqi është gruaja e deputetit të njohur nga radhët e PDK-së, Memli Krasniqit. Meliza krahas angazhimeve të përditshme, mjaft aktive tregohet edhe në rrjete sociale, në të cilat ka numër të madh të ndjekësve.

Në çdo imazh apo paraqitje të ndryshme, Meliza shfaqet plot stil. E tillë ajo duket edhe sot, me ç’rast për ndjekësit e saj të shumtë në rrjete sociale publikoi një imazh të bukur, shkruan rtv21.tv

E veshur me ngjyrë të zezë, bardhë dhe të gjelbërt, gruaja e deputetit duket mjaft bukur, teksa sipër fotografisë shkroi: Friday, i love you 2.

Kujtojmë që Meliza prej vitesh është e martuar me Memlin dhe së bashku kanë tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë./21Media