Mesfushori i Juventusit, Paulo Dybala është i lumtur me fitoren e djeshme ndaj Napolit

Mesfushori i Juventusit, Paulo Dybala është i lumtur me fitoren e djeshme ndaj Napolit

Argjentinasi këtë verë ka qenë i lidhur me një largim nga Torino, pasi shumë klube evropiane si Tottenham, United, PSG dhe Bayern kanë shfaqur interesim për shërbimet e tij.

Dybala ka thënë se fitorja e djeshme i dedikohet kapitenit Giorgio Chiellini.

“Fitorja e djeshme është për kapitenin dhe fansat”, deklaroi ai.

Sipas mediave italiane, Dybala do të qëndrojë te “Zonja e Vjetër” deri në fund të sezonit.