Gigi dhe Tyler po njihen me njëri-tjetrin

Gigi dhe Tyler po njihen me njëri-tjetrin

Modelja amerikane Gigi Hadid është fotografuar me të dashurin e ri Tyler Cameron, teksa ishin në New York me disa miq.

Së fundmi është komentuar shumë në media lidhja e saj me personazhin e njohur nga show ‘The Bachelorette’.

Ndërkohë burime për E!News pranë Gigi dhe Tyler kanë treguar se ata janë duke e marrë mjaft shtruar lidhjen e tyre në mënyrë që të njihen me njëri-tjetrin.

Kujtojmë se disa muaj më parë Gigi i ka dhënë fund lidhjes së saj disavjeçare me këngëtarin e njohur Zayn Malik.

Ndryshe, Gigi është motra e të dashurit të Dua Lipas, Anwarit./21Media