Ju mendoni se ky superushqim preferohet kur jeni të ftohur, por e keni gabim.

Dredhëzat lëshojnë nivel të lartë të histaminës që mund të shkaktojnë bllokim, duke sjellë siklet të pakëndshëm në hundë dhe sinus./21Media