Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Afërdita Demaku është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo gjithmonë ka qenë simpatike dhe me paraqitjet e saj ka rrëmbyer vëmendje të madhe.

Kaq bukur dhe elegante u duk ajo para 24 vitesh kur ishte nuse. Disa fotografi që i ka realizuar në vitin 1996, i ka publikuar para pak ditësh në Instagram, në 24-vjetorin e martesës.

Afërdita dhe Besniku kanë dy fëmijë, Donën dhe Jonin./21Media