Shikoni sa ka ndryshuar

Shikoni sa ka ndryshuar

Alina Boz, aktorja e njohur e serialit “Mos ma lësho dorën” i cili është duke u transmetuar në ekranin e RTV 21 është pjesë e pandashme e mediave roze në Turqi.

Aktorja është shumë aktive në rrjetet sociale, përmes të cilave i mbanë të informuar fansat për më të rejat e saj.

Kësaj radhe aktorja 20-vjeçare ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një fotografi kur ishte fëmijë, shkruan rtv21.tv

Alina duket se ëmbëlsinë në fytyrën e saj kur ka qenë e vogël  e ka ruajtur edhe sot.

Në këtë imazh aktorja ka pranuar komente dhe pëlqime të shumta.

 

View this post on Instagram

 

sorry diet 🍟

A post shared by Alina Boz (@alinaboz) on

“Mos ma lësho dorën” është njëri ndër serialet më të shikuara të Turqi. Në këtë serial luajn aktorë të njohur, të cilët me rolet e tyre shumë shpejt kanë arritur që t’i rrëmbjenë zemrat e publikut. /21Media