Fotografia e preferuar e çiftit

Fotografia e preferuar e çiftit

Anëtari i AAK-së, Arbër Vllahiu, më parë këshilltar i ish presidentes Atifete Jahja, ka qenë i njohur si gazetar.

Arbërin dhe bashkëshorten e tij, drejtoreshën e Kino ABC, Miradije Vllahiun i kemi parë gjithmonë plot stil përkrah njëri tjetrit në çdo aktivitet apo mbrëmje artistike.

Në një fotografi të postuar në Instagram, shihet çifti Vllahiu kur ishin të rinj.

“Foto që e du shume. I kom pas nja 29 vjet, Arbëri jo ma shumë se 30 dhe dy qikat e lindura. E nxora nga korniza me postu sepse me pelqen shum”, ka shkruar Miradija në mbishkrimin e fotografisë.

Ndryshe, Arbëri dhe Miradija janë prindër të dy vajzave./21Media