Çiljeta kujton kohë kur konkuronte në “Miss Shqipëria”

Çiljeta kujton kohë kur konkuronte në “Miss Shqipëria”

Këngëtarja nga Shqipëria Çiljeta Çilaga si duket ka ndejrë nostalgji për vetën, pasi është kthyer në kohë. Ajo në Instagram ka publikuar një fotografi nga koha kur ishte adoleshente. Këngëtarja në vitin 2000 kishte konkuruar në “Miss Shqiperia”, dhe ishte paraiqtur shumë më natyrale se tani.  “#tbt miss shqiperia 2000 ,floket e palyera vetullat e pahequra dhe un vetem 15 vjec”,e ka përshkruar ajo fotografinë, përcjell rtv21.tv

Ndryshe, Çiljeta përveç zërit të saj që nga paraqitja e saj e parë ka tërhequr vëmendje me dukjen dhe me paraqitjet pak sa më ekstravagante./21Media